Chalupa Nová Pec pod jasanem
 
ADRESA Chalupa pod jasanem
Láz 20
Nová Pec 38462
Česká Republika
Pension-Nova-Pec-Pod-Jasanem@cz-hotel.eu
AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 4 m/s
Chalupa pod jasanem ubytování Nová Pec Aktuální počasí skoro zataženo
Chalupa Nová Pec pod jasanem - K hotelu přísluší parkovištěChalupa Nová Pec pod jasanem - disponuje restauracíChalupa Nová Pec pod jasanem -  je k dispozici připojení na internetChalupa Nová Pec pod jasanem -  je k dispozici letní terasaChalupa Nová Pec pod jasanem - Pokoje jsou vybaveny televizoremChalupa Nová Pec pod jasanem - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChalupa Nová Pec pod jasanem - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
Doporučte tyto stránky:

Chalupa pod jasanem / Nová Pec

Chalupa pod jasanem nabízí ubytování na Šumavě v obci Láz, v blízkosti Lipenské přehrady, pro nenáročné klienty.

Šumava ubytování na chalupě
Ubytování je možné ve dvou dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, dětská postýlka k zapůjčení.

Pokoje v Chalupě pod jasanem jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Do pokojů vede strmé schodiště, bydlení je tedy vhodné spíše pro osoby v aktivním věku. 

Láz u Nové Pece Chalupa pod jasanem
V přízemí Chalupy pod Jasanem je společenská místnost s TV. Hosté mají možnost připojení k internetu prostřednictvím WIFI.

Chalupa pod jasanem stravování 
Chalupa pod jasanem v Lázu u Nové Pece nabízí svým hostům stravování přímo v chalupě s domácí kuchyní. V létě lze využít také příjemné venkovní posezení u chalupy s obsluhou.

Dovolená na Šumavě ubytování Chalupa pod jasanem
Láz je malá vesnička ležící asi 2 km na severovýchod od Nové Pece. Známé letovisko šumavská obec Nová Pec (německy Neuofen) je výchozím místem mnoha výletů po Šumavě ať už na kole nebo pěšky. V zimě vedou okolím upravené běžecké tratě. Novou Pec najdete v CHKO Šumava v okrese Prachatice na pravém břehu Lipenské přehradní nádrže v místech, kde začíná vzdutí jezera, v nadmořské výšce 744 m. Nová Pec byla založena jako dřevařská osada v 17. století a patřila tehdy k českokrumlovskému panství.

Tip na výlet: Plešné jezero nad jehož severozápadním břehem, vysoko na vrcholu boční skalní stěny, stojí Stifterův památník. Nedaleko Schwarzenberský plavební kanál - techická památka.